Paylaştığımız resimde kırmızı oda görsel psikoloji testine yer verdik. Yapılan araştırmalara göre psikoloji bizlerin görüşünü de etkilemektedir. Öyle ki görmemiz ve gördüğümüzü yorumlamamız, bakarken gördüklerimizi odaklanmamızı etkilemektedir. Bu resimde ise 3 farklı obje karşımıza çıkmaktadır.

Resimde göreceğiniz ilk objeye göre yorum yapılması gerekiyor. Dudak, ağaçlar ve kökler vardır. Siz resimde sadece ilk olarak hangisini gördünüz ona göre yorumu okuyabilirsiniz.

Dudaklar : İşleri her zaman olduğu gibi alır ve gerçek değerlerine göre değerlendirirsiniz. Etrafınızdaki şeyleri değiştirmeye veya deşifre etmeye çalışmıyorsunuz ya da gizli anlamlarını anlamaya çalışmıyorsunuz.

Ağaçlar : Her zaman diğerlerinden daha hırslı bir insansınız . Dahası mükemmelliyeçsiniz ve her durumda en iyi şeyleri araştırıyorsunuz. Kafanıza bir şey takıldığı zaman doğrusunu ve içinize sineni bulana kadar çaba sarf ediyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock