REKLAM
X

KİMSENİN BİLMEDİĞİ MUCİZEVİ YÖNTEM HEMEN UYGULAYACAKSINIZ

0
752
REKLAM

Hemen hemen her evde bulunan bir malzeme olan Sirkeyi Koltuk Altınıza Sürerseniz Bakın Ne Oluyor.. Kimsenin Bilmediği.. Ama faydalarını öğrenince hemen uygulamak isteyeceksiniz

REKLAM

Terlemek, bedenimizdeki to-ksinleri atmak yönünden son derece önemli.!

REKLAM

Fakat birtakım şahıslarda terleme aynı vakitte kötü kokuya da namacıyla olmakta. Kötü kokuları yok etmek amacıyla genellikle deodorantlar, parfümler ya da rolonlardan faydalanılır. Bu mamüller kötü kokuyu gidermede etkili olsalar da kimyasal m-adde içermeleri sebebiyle aynı vakitte da bedene za-rar verirler. Özellikle direkt olarak ci-lde uyguladığınız rolonlar ile an-tip-erspriantlar, cilt doğrultusundan e-m-ildikten sonra sindirim sistemi or-ganları, beyin ya da bedende tespit edilen başka organlar üstünde olumsuz etkiler oluştururlar.

Bu amaçla içeriklerinde ne olduğunu bilmediğimiz, hem de k-nser yapıcı maddeler bile tespit edilen bu mamüller yerine bir çok insan natural yöntemleri kullanmayı tercih etmektedirler. İşte ter kokularından kurtulmanın bir natural tekniği.. Elma sirkesi, beden kokularına bilhassa koltuk altı kokularına karşı çok etkili bir çözümdür.

Bunun sebebi ci-ldin ph civarını düşürerek, bu bölümde bakteri üremesini engellemesidir. Kötü kokuya namacıyla olan bakteriden kurtulmak amacıyla elma sirkesi kullanın. Koltukaltı kokunuzdan kurtulmak amacıyla sulandırılmış sirkeyi günde bir kez koltuk altınıza uygulayın. Okurken olağanüstü ileriki ama mutfakta kullandığınız 2 malzeme, limon ve elma sirkesi ter kokusunu mutlaka engelliyor.!-

Uygulama tekniği ise çok basit: Birkaç damla limonu ya da elma sirkesini koltukaltınıza sürün. Terleseniz de ortalama sekiz saat koku hissetmeyeceksiniz. Sirke kokusunun birkaç dakika içersinde uçtuğunu unutmayın. Eğer koltukaltınızın kararmasından şikayetçiyseniz, limon damlaları koltukaltınızın renginin açılmasına da yardımcı olacaktır. Önerimiz limonu ya da elma sirkesini pamuğa damlatarak kullanmanız. Dilerseniz elma sirkesini biraz sulandırarak ufak bir sprey şişesine doldurup yanınızda da taşıyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here