KİMSENİN BİLMEDİĞİ MUCİZEVİ YÖNTEM HEMEN UYGULAYACAKSINIZ

0
1068

Hemen hemen her evde bulunan bir malzeme olan Sirkeyi Koltuk Altınıza Sürerseniz Bakın Ne Oluyor.. Kimsenin Bilmediği.. Ama faydalarını öğrenince hemen uygulamak isteyeceksiniz

Terlemek, bedenimizdeki to-ksinleri atmak yönünden son derece önemli.!

Fakat birtakım şahıslarda terleme aynı vakitte kötü kokuya da namacıyla olmakta. Kötü kokuları yok etmek amacıyla genellikle deodorantlar, parfümler ya da rolonlardan faydalanılır. Bu mamüller kötü kokuyu gidermede etkili olsalar da kimyasal m-adde içermeleri sebebiyle aynı vakitte da bedene za-rar verirler. Özellikle direkt olarak ci-lde uyguladığınız rolonlar ile an-tip-erspriantlar, cilt doğrultusundan e-m-ildikten sonra sindirim sistemi or-ganları, beyin ya da bedende tespit edilen başka organlar üstünde olumsuz etkiler oluştururlar.

Bu amaçla içeriklerinde ne olduğunu bilmediğimiz, hem de k-nser yapıcı maddeler bile tespit edilen bu mamüller yerine bir çok insan natural yöntemleri kullanmayı tercih etmektedirler. İşte ter kokularından kurtulmanın bir natural tekniği.. Elma sirkesi, beden kokularına bilhassa koltuk altı kokularına karşı çok etkili bir çözümdür.

Uygulama tekniği ise çok basit: Birkaç damla limonu ya da elma sirkesini koltukaltınıza sürün. Terleseniz de ortalama sekiz saat koku hissetmeyeceksiniz. Sirke kokusunun birkaç dakika içersinde uçtuğunu unutmayın. Eğer koltukaltınızın kararmasından şikayetçiyseniz, limon damlaları koltukaltınızın renginin açılmasına da yardımcı olacaktır. Önerimiz limonu ya da elma sirkesini pamuğa damlatarak kullanmanız. Dilerseniz elma sirkesini biraz sulandırarak ufak bir sprey şişesine doldurup yanınızda da taşıyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.