Karısından şüphelenen adam eve kamere yerleştirdi

0
309

Karısından şüphelenen adam evine gizli kamera yerleştirdi ve izledikleri karşısında şok oldu! İşte o görüntüler…

REKLAM

Karısından şüphelenen adam İstanbul’da kadın televizyoncu A.B., dolabındaki iç çamaşırları ve kıyafetlerinin sürekli yer değiştirdiğini fark edince mühendis olan eşi KB’nin kendisini aldattığından şüphelendi.

REKLAM
X

Bunun üzerinde eve gizli kamera yerleştiren A.B., görüntüleri izleyince kıyafetlerini kocasının giydiğini gördü. Türkiye’nin gündemine oturan ünlü televizyoncunun başına gelen ‘öteki kadın’ skandalıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Ünlü televizyoncu A.B, yaşadıklarını İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’yla paylaştı. Mühendis eşi KB’nin kadın kıyafetleri giyip, makyaj yaparak 5 yaşındaki çocuklarıyla bu kılıkla oynaması nedeniyle ‘anne babanın çocuklara zarar verecek şekilde davranması’ ve ‘nitelikli cinsel taciz’ suçları kapsamında suç duyurusunda bulunan A.B, ifadesinde mağdur olan kişinin 5 yaşındaki çocukları olduğunu vurguladı.

Sabah gazetesinden Mustafa Sait Özkan’ın haberine göre, 2010 yılında K.B ile evlendiklerini söyleyerek ifadesine başlayan A.B, evliliklerinin ilk yıllarında herhangi belirgin bir sorunla karşılaşmadığını belirtti.

A.B ifadesinde yaşadıklarını şu şekilde aktardı: “2017 yılından sonra eşim Hollanda’nın Amsterdam şehrinde iş buldu. Bunun üzerine bir süre bu şehirde yaşadı. Bu dönemden sonra eşimin davranışlarında ciddi değişiklikler meydana geldi. Geç saatlerde eve alkollü gelmeye başladı.

Bana ve çocuğumuza karşı ilgisiz bir hal aldı. Bize kaba davranarak hatta şiddet uygulamaya başladı. Bu gelişmelerle birlikte dolabımdaki bazı kıyafetlerin ve iç çamaşırlarının kullanılmış olduğunu, bazılarının yerinin değişmiş, bazılarının yıkanmış olduğunu fark ettim. Hatta bazılarının üzerinde kuru temizleme etiketleri vardı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz