İŞKUR en az 31 bin kişi alacak ve ilkokul mezunu olman yeterli!

0
363

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden binlerce vücut işçisi alımı yapılacağını belirtti. Özel ve kamu sektörlerinde vazifelendirilmek üzere asgari ilköğretim mezunu 31 bin çalışan alımı

REKLAM

REKLAM
X

gerçekleştireceğini belirtti. İŞKUR resmi internet adresi üzerinden tüm detaylar ve duyurular gerçekleştirildi.İŞKUR Beden İşçisi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden on binlerce vücut işçisi alımına dair detayları belirtti. İstihdam sağlanacak kişilerin ilk olarak

‘’esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikİlanAra.aspx’’ internet adresine giriş yapmaları gerekiyor. Karşınıza açılacak olan sayfada şayet ‘’Meslek’’ seksiyonuna ‘’Beden İşçisi’’ aratarak araştırma yapması gerekiyor. Ardından şayet vücut işçisi alımına ilişin

tüm ilanlar karşınıza çıkacaktır.İŞKUR İş İlanları Neler?
İŞKUR iş ilanlarına girilmeden ilk önce İŞKUR üzerinden müracaat yapılması lüzum. İŞKUR sayfasına ‘üye girişi’ gerçekleştirerek özlülük bilgilerini doldurmalar lüzum.

İlana müracaat sırasında İŞKUR, Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı numarası ve şifreyle adayların giriş yapmaları gerekiyor.İŞKUR Beden İşçisi Başvuru Şartları Neler?


İŞKUR aracılığı ile vücut işçiliği yapmak talip fazlası kişi ‘’İŞKUR müracaat şartları neler?’’ sorusunun cevabını araştırıyor.

Bunlara göre, aşağıdaki kriterlere sahip olmak Beden İşçiliği hedefiyle epey mühim. Fakat vücut işçisi istihdamı sağlamak talip fazlası firma / kurum kendi kriterlerini de oluşturabilmektedir. Fakat umumi olarak bu bilgilere geçebilmek mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz