İhtiyaç Sahipleri İçin Maddi Destek ve Yardım Başvurusu

1
2041

Yakın zamanlarda yapılan düşük faizli 6 ay geç ödemeli ihtiyaç kredisi başvurusu, ücretsiz maske ve ihtiyaç sahiplerine yardım başvuruları da başlamış durumda. Günübirlik ücret alıp çalışanlar, işten çıkarılanlar ve herhangi bir geliri olmayanlar için destekler yapılacaktır. Desteklere başvuru şartları ve başvuru adresini yazımıza ekledik.

Cumhurbaşkanımızın yaptığı açıklamalara göre yeni destek paketinden ortalama 3 milyon kişinin yararlanacağı tahmin ediliyor. Özellikle sabit işi olmayan gündelik olarak çalışan veya herhangi bir geliri olmayan ihtiyaç sahipleri başvurabilecek.

Başkanın yaptığı açıklamaya göre günlük kazancı ile hayatını idame ettirmeye çalışan kişilerin başvurabileceğini belirtti. Başvuru için kaymakamlık veya valilikten aynı şekilde bu yerleri telefon ile arayarak başvuru yapılabilmektedir. İhtiyaç sahibi kişilerin durumunu belirmeleri ile gerekli desteklerin yapılacağı belirtildi.

İhtiyaç Destekler Devam Edecek

Ülkemizde yardımların toplanılmasına devam ediliyor. Bu güne kadar ortalama 2 milyar TL kadar para toplandı. SMS ler ile de toplamda 45 milyon TL toplanıldığı belirtildi. Başkan yardımların toplanmasına devam edileceğini ve vatandaşlarımız, sanatçılar, spor camialarını da destek yapmaya davet etti.

2 Yeni hastane Yapılıyor

Çalışma hayatının sekteye uğraması istenmiyor. Kobilerimize ihtiyaç kredi desteği devam edecek. 150 bin kadar işletmemize kredi öteleme yardımcı yapılacaktır

Gelir Desteği İçin Başvuru: https://www.acikkapi.gov.tr/

Maske Başvurusu İçin: https://basvuru.turkiye.gov.tr/

1 Yorum

  1. BENIM HIC MADI DURUMUM YOK BANA YARDIM EDDI COK ZORDAYIM KIRAMI ELETIRIKYIMI DOGAL GAZMI ODEYEDIM INAN COK ZORDAYIM SIZDE YARDIMIZI BEKLIYOM NE OLUR YARDIM EDIN BANA TL 544 454 61 83

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO