Hamile olan kadın şok yaşadı..

0
247

Hamile olan kadın doktora gidince hayatının şokunu yaşadı. Ultrasona bakan doktor açıkladı… 

REKLAM

Doktora Kontrole Gitti Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan genç bir kadın, ikiz bebeklerine hamile olduğu zamanda tekrar hamile kalmanın şokunu yaş-adı. Doktora gittiği zaman şaşırtan gerçeği öğrenen genç anne, başına gelenleri sosyal medya hesabından paylaştı.

REKLAM
X

ABD’de yaş-ayan h-amile kadın, tıp dünyasında eş-ine az rastlanan bir olay yaş-adı. TikTok hesabı üzerinden paylaşımda bulunan @tamingtriplets adlı genç kadın, ikiz bebeklerine hamile olduğu sırada öğrendiği ilginç gerçeği takipçileri ile paylaştı.

ÜÇÜNCÜ BİR BEBEK DAHA VARDI

Genç kadın, rutin kontrolleri için doktora gitti. Fakat doktor, ultrason görüntüsüne baktığında bir terslik olduğunu fark etti. Çünkü ikiz bebeklere hamile olan kadının karnında 3. bir bebek daha vardı. Çünkü genç anne, hamileyken tekrar hamile kalmıştı.

DOKTOR BİRANDA SÖYLEDİ

Doktorun haberi kendilerine bir anda verdiğini ileten Tamingtriplets, “Doktor bizi bu duruma hiç hazırlamadı ve direk 3. bir çocuğumuz daha olacağını söyledi. İlk başta nasıl olduğuna anlam veremedik ancak daha sonra hem ben hem de erkek arkadaşım bu duruma çok sevindi” şeklinde konuştu.

1 NİSAN ŞAKASI SANDIK

Genç anne, haberi aldıklarında çok başka bir duygu içinde olduklarını belirterek, “Haberi öğrendiğimizde gerçekten de büyük ş-aş-kınlık yaşadık. Ben ilk hamileliğim olduğundan emindim.

Erkek arkadaşım ise yaşadığımız durumun 1 Nisan ş-akası olduğunu düş-ündü. Ama o da daha sonra sevinç yaş-adı” diyerek yaşadıklarını anlattı.

BEBEKLERİ TAŞIMAKTA ZORLANIYORUM

Hamilelik süreci hakkında da bilgi aktaran genç anne, “Karnım giderek büyümeye başladı ve bebeklerimi taşımakta zorlanıyordum. Bebekler de 3 ay erkenden gelmeye karar verdi.

Küvez ve sonraki 65 gün de bizim için çok zorlu geçti ancak eve geldiğimizde dünyanın en mutlu insanlarıydık” şeklinde durumu anlattı.

                           

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz