Hakan Ural Ne Yaptın Sen

0
1266

Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu olan Hakan Ural sağlık çalışanları hakkında söyledikleri yüzünden tepki topladı

OYUNCU HAKAN URAL KİMDİR?

REKLAM

Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Hakan Ural, 10 Mayıs 1967’de İstanbul’da dünyaya geldi. 52 yaşında olan Ural’ın babası annesi ile hiç evlenmedi, hatta 16 yaşına kadar çocuğu olmuş olduğunu bile kabul etmedi. Fakat 17 yaşına geldiğinde babasının velayetine geçti. Fındıkzade bölgesinde anneannesinin yanında büyümüştür. Çocukluk çağında ayakkabı boyadı, elektrikçide çalıştı, su sattı.

REKLAM
X

SÖYLEDİKLERİ TEPKİ TOPLADI

Neler Oluyor Hayatta programının sunucularından Hakan Ural sağlık çalışanları hakkında söyledikleri ile takipçilerinin tepkisini topladı. Sağlıkçıların hastalarla ilgilenmemesini eleştiren Ural, sunucu Nur Tuğbaş Algül’ün çocuğu- üzerinden örnek vererek “Arden’i aldın götürdün. Senin ne yapacağını söyleyeyim mi? Gözünü çıkarırsın” dedi. Algül de “Yaparım” yanıtını verdi.

GÖZÜNÜ ÇIKARIRSIN

Hakan Ural, Devlet Hastanelerinde görevlerini yapmayan doktorlar hakkında “Hiçbir şey yapmıyor. Doktor zaten böyle duruyor” diyen Hakan Ural, sunucu arkadaşı Nur Tuğbaş Algül’ün çocuğu olan Arden Namlı üzerinden bir örnek vererek “Arden’i aldın götürdün. Senin ne yapacağını söyleyeyim mi? Gözünü çıkarırsın” dedi. Algül ise bu sözlere karşılık olarak “Yaparım” yanıtını verdi.

HAKAN URAL’A SAĞLIKÇILARDAN TEPKİ

Açıklamalarına devam eden Ural “Doktor da duvara yaslanmış. ‘Oğlum ölüyor’ diyorsun, ‘Ben eylemdeyim’ diyor’’ diye yaşanan olayı eleştirdi. Acil servis asla kapanmaz diyen sağlıkçılar, Ural’ın söylediklerinden dolayı  ÖzürDileHakanUral etiketinde tepki gösterdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz