Fahiş Fiyatlarla Satış Yapan Firmalara Ceza Yağdı

0
31475

Ticaret Bakanlığı’nın yaptıüı uygulama ile virüs salgını geçirdiğimiz bu günlerde bir çok üründe fahiş fiyatlarla satış yapan firmalara ceza geldi. Islak mendilden kolonyaya, el dezenfektan ürünleri, ateş ölçücü, maskeler, bazı market ürünleri ve gıda ürünleri satan firmalar ceza kesildi. Salgının ülkemizde başlamasın zamanında itibaren bu firmalar da salgından daha hızlı bir şekilde zam yaptılar. 7

Toplamda 200 e yakın şirketin ceza aldığı bu uygulamada bir çok farklı ilden şirketler yer alıyor. Eczaneden markete, internet üzerinden satış yapılan şirketlere kadar pek çok farklı firma yer alıyor. Bu firmalara parça parça toplamda 10 milyon tl ceza kesildiği duyuruldu. Bu firmalar ile birlikte incelemenin devam ettiği ve 81 ilde toplamda 10 bin kadar firmanın hala daha inceleme sürecinde olduğu tespit edildi.

Listenin başında İsanbul’da yer alan şirketler başı çekiyor. Şimdi tam listeye göz atalım : Resimlere basılı tutarak büyültebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO