Evdeki Negatif Enerjiyi Yok Etmek İçin Dikkat

0
71758

Sevgili okurlarımız, bu yazımız evdeki huzur ile ilgili bazı konulara değineceğiz. Öncelikle bu yazıyı saçma olarak görenler için başta ufak bir bilgi verelim istedik. Beyin gücü veya psikolojik etkiler insanı derinden etkiler. Bununla birlikte maddi eşyalarda insanı etkiler. Stres alıcı taşlar, negatif enerjiyi emen eşyalar gibi bazı eşyalar mevcuttur.

Öyle ki bazı özel taşlar hastalıklara bile iyi gelmektedir. Bu yüzden bu eşyalar ile aramızdaki bağı yok sayamayız. Kötü ve kapalı bir havada insanı nasıl etkilediği konusu da buna örnektir. Kısacası insanları etkileyen bazı faktörler mevcuttur. Bu yazımızda negatif etkisi olan bu eşyalara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

1: Kullanmadığınız Fazlalıkları Kaldırın

Evin içerisinde bulunan gereksiz, kullanışsız veya kullanmadığınız eşyalara depoya kaldırın. Bunlar siz farkında olmasanız bir olumsuz etki oluşturur.

Bir tablo veya sizi kötü anınızı canlandıran eşyaları yok edin. Evinizde olumsuz kötü bir anınıza hatırlatan eşyalar varsa bunu göz önünden kaldırın.

3: Çatlak Kırık Eşyaları Yok Edin

Çatlamış, kırılmış eşyaları saklamadan atın. Bu eşyalar negatif enerji yayar. Siz farkında olmasanız da psikolojik olarak olumsuz etkilere sebep olur.

Kuru veya çürümüş çiçekleri evinizde bulundurmayın. Bu eşyalar negatif enerji yaymaktadır.

Tavsiyeler:

  • Kaya tuzu lambası bulundurun. Bu tuz lambaları negatif enerjiyi emer.
  • Kaktüs bitkisi radyasyonu engeller. Bu da olumlu etkilere fayda sağlar.
  • Dağınıklık ve kirlilikten uzak durun.
  • Pis eşyaları evinizde bulundurmayın.
  • Evinizi bol bol havalandırın, negatif etkileri dışarı çıksın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO