Erdoğan’la Görüşmesi Gündem Olmuştu: Saadet Partili Oğuzhan Asiltürk Hastaneye Kaldırıldı

0
3857

REKLAM
X

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk, zatürreye bağlı gelişen nefes darlığı sonrası hastaneye kaldırıldı.

REKLAM

Muhalefette yer alan Saadet Partili isim olan Oğuzhan Asiltürk’ün Cumhurbaşkanı ile görüşmesi gündem olmuştu.

Oğuzhan Asiltürk, hastaneye kaldırılması üzerine gündeme geldi. Saadet Partisi YİK Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ın Kovid-19 nedeniyle hastaneye kaldırılması üzerine sağlık durumu, hayatı ve kariyeri hakkında internet araştırmaları yoğunluk kazandı.

REKLAM

Peki Oğuzhan Asiltürk kimdir, sağlık durumu nasıl, neden hastaneye kaldırıldı, kaç yaşında, aslen nereli?


Oğuzhan Asiltürk’ün zatüreye bağlı gelişen nefes darlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Geçmişte Sanayi ve Teknoloji, İçişleri Bakanlığı gibi görevlerde bulunan Oğuzhan Asiltürk şimdilerde Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Hastaneye kaldırıldığı yönünde çıkan haberler üzerine internet aramalarında “Oğuzhan Asiltürk kimdir, sağlık durumu nasıl, kaç yaşında, aslen nereli, hastalığı nedir?” soruların yanıtları araştırılmaya başlandı.

REKLAM


OĞUZHAN ASİLTÜRK’ÜN SAĞLIK DURUMU NASIL?


Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu ve Milli Görüş Vakfı Başkanı Oğuzhan Asiltürk, zatürreye bağlı gelişen nefes darlığı sonrası hastaneye kaldırıldı. Saadet Partisi kaynakları, Kovid-19’a bağlı zatürre ve nefes darlığı problemi olan Asiltürk’ün Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavisine devam edildiğini aktardı.


Asiltürk’ün henüz yoğun bakıma kaldırılacak kadar kötü bir durumunun olmadığı bildirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here