Emektar Yeşilçam OYUNCUSU !

0
1991

REKLAM

REKLAM
X

Doktorların tüm çabalarına karşın kurtarılamayan Yeşilçam’ın efsane ismi hayatını kaybetti. A-cı haber Türkiye’yi ka-hretti.Yeşilçam’ın garson rolleriyle tanınan oyuncusu Orhan Çaban, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yeşilçam’da garson rolleriyle tanınan ve 150’nin üzerinde filmde rol alan Orhan Çoban ve-fat etti.

Koronavirüs nedeniyle Samatya’da bulunan İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaklaşık bir haftadır tedavi gören 82 yaşındaki Çoban’ın hayatını kaybettiği öğrenildi.

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle Çoban için tören düzenlenmeyeceği, Topkapı’da aile ka-bristanında de-fnedileceği belirtildi.Yeşilçam’da garson rolleriyle tanınan ve 150’nin üzerinde filmde rol alan Orhan Çoban yaşamını yitirdi.

İHA’da yer alan habere göre, yeni tip koronavirüs (Covid-19) nedeniyle Samatya’da bulunan İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaklaşık bir haftadır tedavi gören 82 yaşındaki Çoban’ın bugün hayatını kaybettiği öğrenildi.

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle Çoban için tören düzenlenmeyeceği, Topkapı’da aile kabristanında defnedileceği belirtildi.ORHAN ÇOBAN KİMDİR?Çoban, 2 Şubat 1932’de İstanbul’da doğdu. Bir süre ticaretle uğraşan Çoban, Yeşilçem’da 150’den fazla filmde rol aldı. Genellikle garson rolleri ile tanındı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz