Emeklilere 1750 Lira Verilecek Son 3 Gün Hemen Verilecek

0
4589

REKLAM

Yapı Kredi Bankası tarafından açıklama yapıldı. Banka, emekli maaşını kendi bankasına taşıyan emeklilere 1.750 TL promosyon verileceğini belirtti. Buna göre, emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıyanlara 1.750 TL’ye varan nakit promosyon verilecek. Söz konusu kampanyaya başvuru için son 3 gün kaldı.

REKLAM
X

Yapı Kredi tarafından kampanyaya ilişkin detaylar açıklandı.Emekli maaşlarını kendi bankalarına çekmek isteyen bankalar yarışa girdi. Bankaların kampanyaları vatandaşlar tarafından merakla yakından takip ediliyor. Yapı Kredi Bankası, 1.750 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapıyor.

1.750 TL NAKİT PROMOSYON KAMPANYASIYLA İLGİLİ DETAYLAR;
1 Nisan 2021 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında emekli maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 1.750 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir.Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1500 TL’ye kadarsa 1.200 TL, 1500 TL-2500 TL arasındaysa 1.500 TL, 2500 TL’nin üzerindeyse 1.750 TL nakit promosyon ödenir.

1.750 TL’ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile yapılabilir.Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) birden fazla gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon tutarı, koşulların sağlandığı tarih itibarıyla, Banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.Nakit promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılır ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra üç yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon verilmez.Nakit promosyonun ödendiği tarihten itibaren üç yıl içerisinde; herhangi bir sebeple gelir/aylığın farklı kuruma taşınması ya da SGK tarafından gelir/aylık ödemesinin kesilmesi durumunda Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın ödenen toplam promosyon tutarı şartın bozulduğu tarih esas alınmak suretiyle taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz