Dayakçı öğretmen kendisini bu sözlerle savundu: Bir-iki tokat!

0
292

Aksaray Ortaköy’de öğrencisini döven matematik öğretmeni Ali Rıza Yücel’in ifadesi ortaya çıktı. İfadesinde psikolojik sorunları olduğunu ileri süren Yücel, “Hap kullanıyordum. Ancak o gün hap kullanmayı unutmuşum. Bunu nasıl yaptım bende bilmiyorum. Kendimi kaybetmişim” dedi.

REKLAM

Aksaray Ortaköy’de öğrencisini döven matematik öğretmeni Ali Rıza Yücel’in ifadesi ortaya çıktı. İfadesinde psikolojik sorunları olduğunu ileri süren Yücel, “Hap kullanıyordum. Ancak o gün hap kullanmayı unutmuşum.

REKLAM
X

Bunu nasıl yaptım bende bilmiyorum. Kendimi kaybetmişim” dedi.Türkiye’de günlerdir Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde 5. sınıf öğrencisi S.T.K’nin matematik öğretmeni Ali Rıza Yücel tarafından tekme-tokat dövülmesini konuşuyor.

”PSİKOLOJİK RAHATSIZLIĞIM VAR” İDDİASI

Dayakçı öğretmene görevden el çektirilirken, hakkında 1,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre; Ali Rıza Yücel ifadesinde, “Psikolojik rahatsızlığım var. O nedenle ilaç kullanıyorum.

O gün ilaç kullanmayı unutmuşum. Bana hırsız dedi ve küfür etti. Ben de kendimi kaybetmişim. 1-2 tokat attım zannettim. Görüntüleri izleyince bunu nasıl yaptım ben de bilmiyorum. Olay nedeniyle üzgünüm” dedi.

BABA: EN AĞIR CEZAYI ALSIN

Baba Duran K. da, “Adaletin yerini bulmasını istiyoruz. Ne kadar çok ceza alırsa o kadar iyi olacak. Onun bir daha öğretmenlik yapmasını istemiyoruz.

Biz ilk başta görüntüleri görünce bir iki tokat attı zannetmiştik. Hatta olabilir diye düşünmüştük. Ama görüntüleri izleyince şok geçirdik. Bu yapılanlar bir çocuğa değil büyük bir insana bile yapılmaz.

Çocuğumun durumu iyiye gidiyor. Psikolojik destek almaya başladık. Devletimizin sağ olsun ilk günden beri yanımızda. Bundan sonrası yargının işi” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz