BİM’de Mide Bulandıran. Bakın Bize ne Yedirmişler

0
4127

Besin Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı doğrultusundan oluşturulan analizler neticesinde bir çok firmanın insan sağlığını hiçe saydığı görüldü Türkiye’nin en çok market mağaza zincirine sahip olan BİM marketlerinde satılan içinde mide bulandıracak katkı maddeleri çıktı. Devamı Yan sayfadadır Görüntülemek İçin Lütfen Görsele Dokununuz..

REKLAM

Türkiye’nin en çok market mağaza zincirine sahip olan BİM marketlerinde satılan sucukların içinde mide bulandıracak katkı maddeleri çıktı.

REKLAM
X

Besin Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı doğrultusundan oluşturulan analizler neticesinde bir çok firmanın insan sağlığını hiçe saydığı görüldü. BİM’de satılan Dağhan Sucuktan çıkanlar..

Türkiye’nin en çok market mağaza zincirine sahip olan BİM marketlerinde satılan sucukların içinde mide bulandıracak katkı maddeleri çıktı. Besin Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı doğrultusundan oluşturulan analizler neticesinde bir çok firmanın insan sağlığını hiçe saydığı görüldü Bakanlık doğrultusundan oluşturulan denetlemelerde belirleme edilen toplam 229 firmaya ait 355 parti ürün yasaklandı.

GercekTaraf.com haber sitesinin haberine göre; Bakanlık doğrultusundan belirleme edilen ürünlerin içinde at eti, eşek eti, kanatlı hayvan karışımı ve tarihi geride bıraktığımız ürünlerin yine pazara sürüldüğü görüldü. BİM’de satılan sucuk ürünlerinde yüzde yüz dana eti ibaresi belirti edilen sucuklarda yabancı maddelere rastlandı.

Besin Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı doğrultusundan oluşturulan analizlerde, Sultan Et Ürünleri doğrultusundan üretilen, BİM marketlerinde satışa yayılan Dağhan Sucuklarında Tükürük Bezi (Baş eti) çıktığı açıklandı. Firma yetkilileri Bakanlık doğrultusundan oluşturulan analizlere itiraz etti.

Besin Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı aynı üründen bir örnek daha aldı. İkinciye oluşturulan analizlerde de Tükürük Bezi (Baş eti) çıktığı görüldü. Bakanlık doğrultusundan, Sultan Et firmasına cezai prosedür uygulandığı öğrenildi. Bakanlık doğrultusundan oluşturulan denetlemelerde belirleme edilen toplam 229 firmaya ait 355 parti ürün yasaklandı.

GercekTaraf.com haber sitesinin haberine göre; Bakanlık doğrultusundan belirleme edilen ürünlerin içinde at eti, eşek eti, kanatlı hayvan karışımı ve tarihi geride bıraktığımız ürünlerin yine pazara sürüldüğü görüldü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz