Aşk-ı Memnu Beşir’i görenler bu kim diyor!

0
406

Aşk-ı Memnu Beşir’i görenler bu kim diyor! Baran Akbulut’un inanılmaz değişimi Beşir gitmiş Behlül gelmiş.

REKLAM

Türk televizyonlarının en unutulmaz yapımlarından biri olan Aşk-ı Memnu’nun Beşir’i Baran Akbulut’u görenler gözlerine inanamıyor. Ünlü oyuncunun şaşırtan değişimi…

REKLAM
X
  • Uzun süredir televizyon ekranlarından uzak kalan oyuncu Baran Akbulut son olarak Kuzgun dizisinde karşımıza çıkmıştı. Rol altığı Kuzgun dizisinden sonra ortalıkta pek görünmeyen ünlü oyuncunun dönüşü muhteşem oldu. İmaj değiştiren oyuncuyu görenler gözlerine inanamadı.
  • Bir televizyon efsanesine düşünen sevilen dizi. Aşk-ı Memnu’nun Beşir’i Baran Akbulut canlandırdığı Beşir karakteri ile hafızalara kazınmıştır. Diziden sonra pek ortalıkta görünmeyen ayrıca sosyal medyayı da pek kullanmayan namı diğer Beşir. Yaşadığı büyük imaj değişimi ile geri döndü. 37 yaşındaki oyuncu saçlarını uzattı tarzını tamamen değiştirdi ve yeni görüntüsünü peş peşe sosyal medya hesabında paylaştı.

CEM YILMAZ’IN ERŞAN KUNERİ DİZİSİNDE OYNAYACAK

Baran Akbulut Aşk-ı Memnu’nun dışında ‘Kuzgun’ ayrıca ‘Yedi Güzel Adam’ ve ‘Aşkın Yolculuğu Yunus Emre’ gibi ünlü yapımlarda da rol almıştır. Baran Akbulut’un Cem Yılmaz’ın Netflix için çekmeye hazırlandığı. ‘Erşan Kuneri’ dizisinde rol alacağı konuşuluyor. Ayrıca Erşan Kuneri dizisinin 2022’de izleyiciyle buluşacağı tahmin ediliyor.

Bir zamanların fenomen televizyon dizilerinden biri olan Aşk-ı Memnu ‘da canlandırdığı Beşir karakteriyle tanınan Baran Akbulut sosyal medyanın gündeminde.

Aşk-ı Memnu’nun ardından rol aldığı Yedi Güzel Adam dizisiyle geniş takipçi kitlelerine ulaşan Baran Akbulut araştırılıyor. Baran Akbulut kimdir? Baran Akbulut kaç yaşında, nereli? İşte hayatı ve oynadığı diziler

Aşk-ı Memnu’nun Beşir’i Baran Akbulut günün en çok araştırılan ismi oldu. Yaptığı imaj değişikliği ile sosyal medyanın gündemine oturan Baran Akbulut’un oynadığı diziler, filmler ve hayatı merak konusu oldu. Baran Akbulut kimdir? Baran Akbulut kaç yaşında, nereli? İşte hayatı ve oynadığı diziler:

Kuzgun, TV dizisi – 2019

Aşk ve Mavi , TV dizisi – 2016

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu, TV dizisi – 2015

Yedi Güzel Adam, TV dizisi, 2014

Çanakkale 1915, sinema filmi, 2012

Son, TV dizisi, 2012

El Yazısı, sinema filmi, 2012

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (3. sezon),TV dizisi, 2012

Usta, sinema filmi, 2012

Aşk-ı Memnu, TV dizisi, 2008-2010

Baran Akbulut 12 Nisan 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 37 yaşındaki dizi oyuncusu Baran Akbulut Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Halid Ziya Uşaklıgil’in dizi film haline uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde şoför Beşir karakteri ile tanınmıştır. Birçok dizi ve sinema filminde rol alan Baran Akbulut oyunculuk konusunda kısa zamanda büyük bir yol almıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz