Bir Zamanların Ünlü İsimleri Şimdi Ne Yapıyor?
Bir zamanlar oldukça popüler olan ünlü isimlerin şimdi ne yaptığı galerimizde. İşte bir zamanın ünlülerinin şimdiki halleri ve işlerine haberimizin detayında…

Onlar Yeşilçam’ın ve eski Türk dizilerinin aranan oyuncularıydı. Bazıları ise yarışma programlarıyla meşhur oldu. Peki şimdi neredeler, neler yapıyorlar? İşte bir zamanların ünlü isimlerinin şimdiki hayatları…

NİHAT DOĞAN’DAN ÖPÜŞME YORUMU

Kariyerinin son zamanlarında magazin programlarındaki yorumları ve çıkışlarıyla gündeme gelen Nihat Doğan, yine çok konuşulacak bir yoruma imza attı. Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel tiyatro oyunundaki öpüşme sahnesi için eşinden izin aldığını açıklamıştı. Bunun üzerine olay hakkında katıldığı bir magazin programında yorum yapan Nihat Doğan, Hamdi Alkan’a sabır diledi.

Kendini Hamdi Alkan’ın yerine koyan Nihat Doğan “Allah sabırlar versin” dedi. Doğan, eşinin oyuncu olması halinde sanatçı kimliğiyle öpüşme konusunu sorun etmeyeceğini ancak halkın içinden kimliğiyle bu durumu hoş karşılamayacağını ve istemeyeceğini belirtti.

TOLGA KAREL’İN TIRI YANDI!

Tolga Karel, oyunculuğu bıraktıktan sonra yurt dışına yerleşmiş ve kendi lojistik firmasını kurmuştu. Tolga Karel, karıştığı trafik kazasında 4 kişinin ölümüne neden olduğu için 110 yıl hapis istenen tır şoförü hakkında konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock