6 Ay Ödemesiz Devlet Kredisi Başvuru Yap

2
16003

Devletin koronavirüs sebebi ile ihtiyaç sahiplerine 6 ay ödemesiz kredi başvuruları başladı. Genel olarak tüm halka uygun olacak şekilde çıkarılan bu kredi aylık hane geliri 5 bin tl altında olan kişiler için uygun olmaktadır. Örnek olarak evde 3 kişi çalışıyorsa toplamda 7 bin tl para giriyorsa başvuru kabul edilmeyecek. İkametgah bilgilerine göre bu kredi başvuru değerlendirilecektir. Kredi başvurusu nasıl yapılır, şartları neledir? cevap vereceğiz.

Kim ne Kadar Ödeyecek?

10 bin lira çekerseniz; altı ay geri borç yok, sonrasında 30 ay boyunca her ay 376 TL ödenecek. Toplamda 11280 lira ödemiş olacaksınız.

7 bin 500 lira çekerseniz; ilk altı ay geri ödeme yok, sonrasında 30 ay boyunca her ay 282 TL ödenecek.Toplamda 8460 lira ödemiş olacaksınız.

5 bin TL çekerseniz ; ilk 6 ay geri ödeme yok, sonrasında 30 ay boyunca her ay 188 TL ödenecek..Toplamda 5640 lira ödemiş olacaksınız.

Kimler Başvurabilir?

Sadece devlet bankalarına başvuru yapabiliyoruz. Halk bank , ziraat bankası ve Vakıfbank bu ödemeleri yapabilmektedir. Ziraat bankası internet sitesinden başvuru almaktadır. Diğer bankalar için mobil uygulamadan başvuru yapabilirsiniz.

ziraat bankası başvur

MADDİ DESTEK BAŞVURU

BAŞVURU ADRESİ: https://www.turkiye.gov.tr/acshb-pandemi-sosyal-destek-on-basvurusu

2 YORUMLAR

  1. İhtiyaç sahiplerine 1000 TL yardım parası dediler görmediğimiz bı delek kalmadı ordan oraya gonduruyorlar.Bugunde gettik artık 65 yaş üstü insanlara veriyoruz özürlülere veriyoruz dediler kimse duymuyor.Devlet nereye bakıyor bilmiyorum belediyeye kadar gettik yok.İhtiyaj kredi vereceğiz dediler internet den başvuru yapın dediler yaptık hatta bankaya kadar gettik. Hec bı fayda olmadı yardamci olmadılar. Neyse artık Sizden gelen Allah’tan gelsin.

  2. 10.02.2020 itibariyle işsiz kaldim devletten destek bekledim muracatim bir kac kez yaptim hic kimse başvuruma cevap vemedi devletten rica ediyorumm yardimci olun allah rizasi icin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO