3 BURÇ KÖŞEYİ DÖNECEK

0
435

REKLAM
X

REKLAM

Bu 3 burçtan olanlara çok güzel haberi astroloji uzmanları açıkladı. ‘köşeyi dönecekler..’ Ayrıntılar haberin devamındadır.

BALIK: İş ve kariyer ile ilgili konularda oldukça hareketli bir dönem olacak. Fikirlerinizle,sözle rinizle çok dikkat çekici olacaksınız. Kariyerinize katkı sağlayacak bir eğitime başlayabilirsi niz isterseniz.

İş değiştirmek, terfi almak ya da en azından bunu talep edebilirsiniz. Kendi işi nizi büyütmek, reklam çalışmaları yapmak içinde kolları sıvayabilirsiniz.

Satürn temel olarak düzen leme, kurallar koyma, sınırlandırmalarla ilgilidir. 12. Evinizde 3 sene kadar seyahat edecek. Satürn’ün bu transitinin ana teması yalnızlıktır. Siz bunu isteyin veya istemeyin!

REKLAM

KOVA: Oldukça hareketli bir sosyal dönem bekliyor sizleri. Davetler, organizasyonlar, grup çalışmaları içinde bulabilirsiniz kendinizi. Dostlarınızla, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirebileceksiniz. Bazı dostlarınıza vereceğiniz tavsiyeler adeta onların hayatını kurtaran nitelikte olabilir.

Arkadaşlarınızla ortak işlere girişmek, projeler yapmak ya da birlikte eğitim almak içinde uygun koşullar söz konusu. Satürn temel olarak düzenleme, kurallar koyma, sınırlandırmalarla ilgilidir.

REKLAM

Satürn 1. evinizde olacağından dolayı başta sağlık olmak üzere yaşamınızın temelleri ile ilgili sizleri bir dizi deneyimden geçirecektir.

OĞLAK: İşlerinizi, planlarınızı, projelerinizi büyük bir gizlilik içinde yürütebilir, iş konusunda sinsice hareket etmek isteyebilirsiniz. Bu dönem hafızanız biraz zayıf olabilir, unutkanlıklar olabileceği gibi, zihninizi organize etmek zor olacağından dolayı, odaklanma ve uyku sorun ları da yaşayabilirsiniz.

Belki de pek te hoşunuza gitmeyecek bir takım dedikodular ve konuş malar kulağınıza çalınabilir. Satürn temel olarak düzenleme, kurallar koyma, sınırlandırmalar la ilgilidir.

Şimdi Satürn 2. para evinizde hareket ediyor olacak ve size maddi konularla ilgili özellikle bir dizi ders vermeye başlayacak, parayı doğru ve etkin kullanma, paranın değeri, yatırımlarınızı değerlendirme, sahip olduklarınızın değerine ve farkına varma..vb bir çok konuda Satürn’ün derslerine açık olacaksınız.

YAY: Hedeflerinize çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz, kişisel yeteneklerinizi daha rahat bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. İletişim hayatınızın temelinde yer alacak, önemli anlaş malar sözleşmeler imzalayabilirsiniz, iletişim araçları satın alabilirsiniz.

Yurt dışına seyahatler organize edebilirsiniz. Yabancı kültürler ve inançlar hakkında daha fazla okumak, bilgi sahibi olmak için güzel bir süreçtir. Hukuksal konularda destekleyici, olumlu etkiler söz konusu olabi lecektir.

Bol bol bulmaca çözebilir veya zihin egzersizleri yapabilirsiniz bol bol. En güzel tara fı araştırma yapmak, okumak, yeni bilgi sahibi olmak için idealdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here