10 İle Yasaklar Geri Geliyor

0
18401

Okulların açılmasıyla birlikte serbestleşmenin beklendiği bu günlerde bazen de kötü haberler geliyor. Maalesef kurallara uyulmaması yüzünden vaka sayıları en üst seviyelere çıkmaya başladı. Yeni gelen açıklama herkesi derinden üzdü..

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 10 İl saydı ve sinyali verdi. 10 İle yasaklar geri geliyor! İşte saydığı tek tek o iller..

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 28-3 Eylül arasında illere göre her 100 bin kişide görülen koronavirüs vaka sayılarını açıkladı. İllere göre haftalık koronavirüs vaka sayısı, her 100 bin kişide İstanbul’da 156,95, Ankara’da 242,61 İzmir’de 45,58 oldu.

Vaka sayısının en düşük olduğu il ise Aydın oldu. “NİHAİ ÇÖZÜM AŞI” Son 1 haftada vaka sayısı bir önceki haftaya göre en çok artan 10 ilimiz Kayseri, Elazığ, Karaman, Bolu, Malatya, Kırşehir, Yozgat, Kırıkkale, Tunceli, Bartın oldu.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Bakan Koca, “28 Ağustos-3 Eylül arasında vaka yoğunluğu bir önceki haftaya göre en çok artan 10 ilimiz,

“Kayseri, Elazığ, Karaman, Bolu, Malatya, Kırşehir, Yozgat, Kırıkkale, Tunceli, Bartın! Bu illerden birindeyseniz şimdi daha da dikkatli olmalısınız. Nihai çözüm aşı! Kurallar çok gerekli.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock